Stowarzyszenie DOULA w Polsce zostało zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym 15 listopada 2011 roku. 
 
Chcemy w Polsce kontynuować szlachetne idee innych organizacji zrzeszających doule i nieustannie pracujemy nad naszymi własnymi, rodzimymi standardami. Stowarzyszenie stawia sobie za cel również promowanie dobrych praktyk i zwyczajów okołoporodowych oraz świadomego i zaangażowanego rodzicielstwa.

Głównym kierunkiem działania doul ze Stowarzyszenia jest wspieranie kobiet i ich rodzin w czasie ciąży, porodu i po porodzie.

 konferencja 9.10.2021 1 185 male male

ZARZĄD STOWARZYSZENIA:

Marta Plucińska  Prezeska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Justyna Chmiel  Wiceprezeska (justyna.chmielTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Adrianna Złowocka  Członkini Zarządu - Skarbnik (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Agata Golenda  Członkini Zarządu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Olga Cupiał-Kapela Członkini Zarządu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

KOMISJA REWIZYJNA

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agata Maśluszczak
Małgorzata Jabłońska
Anna Niewiarowska

SĄD KOLEŻEŃSKI

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karolina Karpowicz
Marta Grus
Magdalena Walczak-Piechocka
Karolina Wiąckiewicz