Znajdź doulę

Wyczyść filtry

Znajdź doulę

Justyna Żaba

Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Warszawa, Tarczyn, Raszyn

Rodzaj wsparcia
Wsparcie w laktacji, Wsparcie w połogu, Wsparcie podczas porodu, Wsparcie w ciąży

Telefon
506179263

Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Justyna Żaba
O mnie
Doula, instruktorka hipnoporodu, masuję rebozo. Wspieram kobiety na każdym etapie macierzyństwa. Moim celem jest mama, która ufa w swoje możliwości rodzenia, karmienia, opieki nad dzieckiem, która akceptuje trudności i docenia swoją macierzyńską rolę. Dzieląc się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą pragnę wprowadzić spokój i pewność siebie do Twoich myśli. Możesz umówić się ze mną na:
Konsultacje indywidualne (spotkanie wspierające w połogu, przygotowanie planu porodu, wsparcie w karmieniu piersią lub inny dowolny temat)
Cykl spotkań przygotowujących do porodu (hipnoporód, naturalne metody łagodzenia bólu porodowego, przygotowanie planu porodu, omówienie fizjologii porodu, przygotowanie do połogu)
Towarzyszenie w porodzie
Masaż rebozo lub Cerrada

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, zawodowo wspieram także dzieci w spektrum autyzmu i ich rodziców. I jestem mamą dziecka w spektrum. Pasjonuje mnie człowiek jako istota biologiczna i społeczna, a szczególnie jego narodziny. Mogłabym zachwycać się godzinami tym jak działamy! Uspakaja mnie kontakt z naturą i szydełkowanie. Uwielbiam jogę i masaże. Staram się złapać w ten sposób równowagę w pędzącym życiu.

Jeśli czujesz, że będę dobrym wsparciem dla Ciebie - Zapraszam do kontaktu!