Znajdź doulę

Wyczyść filtry

Znajdź doulę

Marta Chojnacka-Fiołna

Radom, Grójec, Skarżysko-Kamienna, Warszawa, Przysucha

Rodzaj wsparcia
Wsparcie w laktacji, Wsparcie w połogu, Wsparcie podczas porodu, Wsparcie w ciąży

Telefon
535 500 426

Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marta Chojnacka-Fiołna
O mnie
🌺Z serca i powołania, które poczułam wiele lat temu, oddaję się w pracy kobiecie. Uważnie nasłuchuję tego co mówi i czuje, reaguję i skupiam się na jej potrzebach.

🌺Zapraszam Cię na indywidualne przygotowanie w ciąży, wsparcie i towarzyszenie przy porodzie, opiekę w połogu.

🌺 Jako doula ukończyłam Akademię Wsparcia Okołoporodowego. Czas, który tam spędziłam wśród innych pięknych i mądrych kobiet, wiedza i doświadczenie, które tam nabyłam są dla mnie bezcenne i ciągle umacniają mnie w mojej pracy.
🌺 Masuję szalami rebozo, dając ukojenie kobietom w ciąży. Czule otulam ciało przyszłej mamy, kojąc jej zmysły łagodną muzyką i zapachami olejków.
🌺Odbyłam szkolenie instruktorskie Hipnobirthing International, w domowym zaciszu przygotowuję do porodu w głębokim relaksie.
🌺Moim ogromnym darem jest prowadzenie ceremonii okołoporodowych – błogosławieństwa macierzyństwa oraz zamknięcia połogu – cerrada. Z czułością pochylam się nad tym co ważne dla kobiety, nad miejscem w którym jest i nad tym co już jest poza nią.
🌺Zwołuję oraz trzymam kręgi kobiet, kręgi opowieści porodowych, a także prowadzę warsztaty uważności, czułości i kobiecości.

Wiele przeczytanych książek, obejrzanych filmów, obserwacja i, co najważniejsze, doświadczanie rzeczywistości dają mi możliwość świadomego i uważnego towarzyszenia w drodze do macierzyństwa.
Najpiękniejszą praktykę i doświadczenie jakie mogłam zdobyć w trakcie życia to moje trzy ciąże, trzy porody i trzy połogi. Każda z tych chwil była inna, uczyła pełnego wachlarza emocji, uważności i obserwacji.

🌺Teraz wiem jak bardzo, każda kobieta jest wielobarwna, niepowtarzalna i wyjątkowa.🌺