Znajdź doulę

Wyczyść filtry

Znajdź doulę

Joanna Rembisz

Zduńska Wola, Sieradz, Łask, Łódź

Rodzaj wsparcia
Wsparcie w laktacji, Wsparcie w połogu, Wsparcie podczas porodu, Wsparcie w ciąży

Telefon
534 426 863

Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Rembisz
O mnie
Witaj 👋Jestem doulą od 2013 roku.
💜Towarzyszę w porodach szpitalnych oraz domowych, mogę otoczyć cię wsparciem 💞emocjonalnym,🤲fizycznym i 📚informacyjnym w tym wyjątkowym momencie Twojego życia.
💜W Zduńskiej Woli prowadzę Szkołę rodzenia MAMMA -mogę Cię w niej przygotować do porodu naturalnego, jak i cesarskiego cięcia, na zajęciach grupowych lub indywidualnych.
💜Jestem instruktorką hipnoporodu - jeżeli chcesz się przygotować do porodu poprzez 🧘‍♀️pracę z oddechem, afirmacjami ,relaksacjami i ciałem- mogę Ci w tym pomóc
💜Jesteś mamą w kolejnej ciąży? Wspaniale - możemy popracować nad wybranymi przez Ciebie tematami, uwolnić historię poprzedniego porodu/porodów, przygotować się do nowego wyzwania.
💜Udzielę Ci wsparcia w połodu w Twoim domu - zarówno fizycznie(pomoc przy dziecku,konsultacja wyprawki), jak i emocjonalnie. Mam ukończony kurs pielęgnacji neurorozwojowej - pokażę Wam jak "ogarnąć" malucha 😉
💜Mam wieloletnie doświadczenie we wsparciu laktacyjnym - możesz się do mnie zwrócić, jeżeli nie wiesz jak rozpoznać czy maluch się najada, nie wiesz jak znaleźć wygodną pozycję do karmienia lub chcesz uporządkować natłok internetowych informacji.
💜A może jesteś tatą szukającym wsparcia dla siebie lub chcącym się dowiedzieć jak najlepiej pomóc swojej partnerce? Przygotuję Cię do tego najlepiej , jak potrafię.
Moje wydarzenia
W Zduńskiej Woli współtworzę:
💕Klub Kangura 🦘- darmową grupę wsparcia dla rodziców , która spotyka się raz w miesiącu