Znajdź doulę

Wyczyść filtry

Znajdź doulę

Katarzyna Masojada

Warszawa, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Otwock

Rodzaj wsparcia
Wsparcie w laktacji, Wsparcie w połogu, Wsparcie podczas porodu, Wsparcie w ciąży

Telefon
530059058

Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katarzyna Masojada
O mnie
Witaj Droga Kobieto!
Jestem członkinią Stowarzyszenia od 2011 roku, doulą certyfikowaną, promotorką karmienia piersią, doradczynią noszenia dzieci w chustach i instruktorką masażu dziecięcego, mediatorką - w najwspanialszej podróży życia - do Autentycznej Siebie. Organizuję warsztaty rozwojowe, kręgi, prowadzę grupy wsparcia okołoporodowego i wczesnego rodzicielstwa oraz konsultacje indywidualne wspierając w odnajdywaniu własnej autentyczności, również poprzez doświadczenia rodzicielskie. Pracuję także z uwalnianiem napięć z ciała poprzez masaż poliwagalny (nerw błędny) oraz masaż tajski na oleju. Prowadzę nasiadówki.
Wierzę, że nie ma jednej drogi ani "dobrej rady", raczej przestrzeń wsparcia i miłości, w której można odnaleźć połączenie z wewnętrzną mądrością i przewodnictwem, dzięki któremu wszystko jest możliwe, ma sens i nigdy nie jest za późno. Widzę Człowieka jako całość, w nieustającym tańcu - ciała - umysłu i serca, gdzie każdy z tych aspektów jest we wzajemnym oddziaływaniu i współbrzmieniu. Bliskie jest mi podejście holistyczne i wspierająca komunikacja ("Compassionate Inquiry") którym kieruję się w swojej pracy.

Kocham zarówno góry, jak i morze, uziemiam się na macie praktykując jogę, budzę energię dziecka na spacerach z psem olbrzymem, spokój odnajduję wśród koni a lekkość w tańcu. Medytuję, palę świece i kadzidła, gadam do roślin, uwielbiam poezję a praca biurowa zaspokaja mój analityczny zmysł. Najwspanialsze komplementy to te wypowiedziane przez moje Córki, że jestem jak jednorożec i wiedźma; czekam z czym przyjdzie Syn..
Do usłyszenia, Namaste -Kasia
Moje wydarzenia
Po aktualny grafik wydarzeń i kręgów okołoporodowych i rozwojowych zapraszam na mój profil na facebook'u czy instagram'ie.

Jestem współzałożycielką grupy Pozytywnie o Porodzie, która działa w wielu miastach Polski. Spotkania mają charakter grupy dyskusyjnej i grupy wsparcia, podczas których poruszamy tematy okołoporodowe z wielu perspektyw, we wspierającej komunikacji. Pozytywnie dla Nas oznacza realnie. Wierzymy, że każdy poród może być pozytywny czy to cesarskie cięcie, poród domowy, czy szpitalny. Kobietę stawiamy w centrum. Odwiedź nasz profil na facebook'u czy instagram'ie po więcej szczegółów.