Znajdź doulę

Wyczyść filtry

Znajdź doulę

Joanna Kozakiewicz

Wrocław

Rodzaj wsparcia
Wsparcie w laktacji, Wsparcie w połogu, Wsparcie w ciąży

Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Kozakiewicz
O mnie
Ukończyłam Kurs Douli organizowany przez DONA International oraz jestem doulą certyfikowaną Stowarzyszenia Doula w Polsce.
Jestem Promotorem Karmienia Piersią oraz wolontariuszem Fundacji Bank Mleka Kobiecego a także członkinią Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych.

W 2022 zdałam egzamin na Międzynarodowego Certyfikowanego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC) i oprócz wsparcia douli oferuję konsultacje laktacyjne w języku polskim i angielskim.
Koordynuję działalność grupy wsparcia laktacyjnego „Droga Mleczna”.

Udzielam wsparcia okołoporodowego i laktacyjnego kobietom i ich rodzinom na terenie Wrocławia i okolic a także online. W swojej pracy łączę nasze rodzime tradycje okołoporodowe, inspiruję się bogactwem tradycyjnej wiedzy okołoporodowej z innych części świata i zupełnie nie widzę sprzeczności gdy czytam najnowsze publikacje z dziedziny fizjologii ciąży czy laktacji.
Rekomendacje
Asia ma niezwykły dar mówienia dokładnie tego, co najbardziej potrzebujesz usłyszeć. Jej obecność, wsparcie, słowa i realna pomoc pomagają uwierzyć w to, że jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka. Zostałam prawdziwie wysłuchana i zrozumiana, znalazłam w sobie siłę do bycia mamą swojego synka, do zaufania swoim kompetencjom i instynktowi. Jej obecność i gotowość do towarzyszenia w tamtym czasie była dla mnie bezcenna, do jej spokoju i pewności podłączałam się jak do prądu.
Ola

Od razu wiedziałam, że chcę z Nią rodzić. Dzięki Niej mój drugi poród był przyjemnością. Czułam się bardzo bezpieczna i spokojna. Asia wspierała mnie dokładnie tak jak tego potrzebowałam – głównie rozmową, bo to dawało mi największą ulgę. Wiem na pewno, że gdy przyjdzie mi rodzić po raz kolejny, to tylko i wyłącznie z Asią.
Ewa

Po nieudanym początku karmienia piersią byłam pewna, że nie uda mi się karmić. Na szczęście poprosiliśmy o pomoc Asię, która pomogła nam pierwszy raz prawidłowo przystawić Józia i odczarowała nasze karmienie piersią. Jej spokój, ciepło i optymizm sprawiły, że uwierzyłam, że mogę karmić synka. Na naszej drodze mlecznej pojawiło się jeszcze wiele problemów. Asia skierowała nas do godnych zaufania i wykwalifikowanych specjalistów. Doula ma niesamowite podejście do noworodków, pełne ciepła i życzliwości, a one świetnie to wyczuwają. Do tego ma ogromną wiedzę, szczególnie o laktacji, którą stale uzupełnia czerpiąc z rzetelnych i sprawdzonych źródeł. Przede wszystkim jednak wierzy w siłę i intuicję każdej mamy!
Kasia