Znajdź doulę

Wyczyść filtry

Znajdź doulę

Justyna Chmiel

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław

Rodzaj wsparcia
Wsparcie w laktacji, Wsparcie w połogu, Wsparcie podczas porodu, Wsparcie w ciąży

Telefon
530602672

Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Justyna Chmiel
O mnie
Pani Doula Justyna Chmiel.
Moją misją jest otulanie Rodzącej i jej Partnera peleryną bezpieczeństwa – zarówno przed porodem, w jego trakcie, jak i w czasie połogu – aby z tych wyjątkowych chwil porodu mogli utkać piękne wspomnienia scalające Rodzinę.
Wspieram Pary wiedzą praktyczną, doświadczeniem i siłą spokoju.

Kobietom, które obdarzają mnie zaufaniem, wybierając jako towarzyszkę porodu, daję poczucie bezpieczeństwa i odwagę. Dzięki temu mogą one stać się Bohaterkami swojego życia i wypełnić najważniejsze dla siebie zadanie.
Z partnerem rodzącej zaś tworzę duet oparty na zrozumieniu i zgraniu, by był dla niej solidnym wsparciem.

Brzmi niewiarygodnie? Owszem, ponieważ uważam, że poród to magiczne wydarzenie w życiu Kobiety i Rodziny, dlatego czuję się wyróżniona za każdym razem, kiedy mogę wziąć w nim udział.
Towarzyszę Kobietom w okresie okołoporodowym od kilku lat. Zanim zrozumiałam, że to moje życiowe powołanie i zaczęłam się kształcić w tym kierunku, wspierałam przyjaciółki, kuzynki i siostrę, pełniąc nieświadomie rolę duchowej opiekunki porodu. Obecność przy rodzącej kobiecie była i jest dla mnie naturalną sprawą.
Prowadzę szkołę rodzenia Akademia z brzuszkiem Bydgoszcz oraz uczę rodziców prawidłowo i bezpiecznie nosić w chustach i nosidłach.
Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i żona od 23 lat
Rekomendacje
1.Rekomendacja Moniki
Obecność Justyny podczas naszego domowego porodu była strzałem w 10! Próżno szukać drugiej tak empatycznej osoby, która emanuje spokojem, wsparciem, a każde wypowiadane słowo pełne jest miłości, dobroci i czułości. Przy tym mega duża wiedza i praktyczne umiejętności które sprawiły, że poród okazał się wspaniałym doświadczeniem. Uciski, które wykonywała były niesamowicie pomocne, jej ręce to jakaś magia. Oczywiście to wszystko przy współpracy z cudowną położną, ale ich duet nie ma sobie równych. 😍
2. Rekomendacja Leny
Kolejna cudowna osoba, którą poznałam w trakcie trwania mojej ciąży i dzięki której udało mi się urodzić naturalnie. Niestety nie mogłyśmy rodzic razem, ale wsparcie jakie otrzymałam od Justyny wystarczyło żeby przetrwać poród. Dziękuję za pomoc i Twoje dobre serce😘♥️
3. Rekomendacja Mariki
Nigdy nie chciałam przy porodzie córeczki douli... uważałam, że kompletnie nie jest mi potrzebna. Do momentu kiedy poznałam Justynkę. Już po pierwszych minutach znajomości moje wnętrze krzyczało, że musimy rodzić razem! Tak też się stało 🙂 pomimo dużej odległości między nami, przyleciał do mnie mój Anioł, ostatni puzzelek naszej porodowej układanki. Niezastąpiona pomoc ❤ niezastąpione rady ❤ ogromne wsparcie ❤ wdzięczność w moim sercu już na zawsze... ❤❤❤
4. Rekomendacja Klaudii
To był poród jak w amerykańskim filmie. Justyna jest taka jak powinna być doula - jak anioł stróż ! Mówi tylko to co Ty chcesz słyszeć.
Lekarze i położne widzą jej profesjonalizm.
Mąż powiedział, ze to były najlepiej wydane pieniądze i gdyby kosztowało to dwa razy tyle tez by zapłacił !
Od 20.10.2019 jest częścią naszej rodziny . Pomogla nam przywitać na świecie nasz drugi cud .
W połączeniu z cudownymi położnymi Szpitala Miejskiego i dr Skórczewskim stworzyli team idealny ! A córkę urodziłam naturalnie, bez nacięcia i w tempie idealnym ! Dziękujemy !
Klaudia i Szymon ❤️
5. Rekomendacja Darii
Justyna jest najcudowniejszym kompanem porodu, jakiego można sobie wyobrazić. Profesjonalna i bardzo ciepła, ma ogromną wiedzę na temat wszystkiego związanego z ciążą, porodem, macierzyństwem, karmieniem piersią. Nigdy nie wywiera presji ani nie narzuca swoich opinii, słucha uważnie i wspiera wszystkie, nawet najdziwniejsze ;) pomysły. Gdyby nie obecność Justyny od moich pierwszych skurczy, nie wiem jak wyglądałyby mój hiperszybki poród i w przyszłości zdrowie mojego dziecka. Polecam z całego serca.
6. Rekomendacja Dominiki
Najlepsza! Mieliśmy ogromne szczęście, że Justyna była przy narodzinach naszego synka. Nieocenione, ogromne wsparcie! Wiedzą i siła.... pomoc przed, w trakcie i po. żałuję, że starsze dzieci urodziłam bez Justyny. Polecam każdej przyszlej mamie. Fantastyczna mama i kobieta! :* :* :*
7. Rekomendacja Ani
Z czystym sumieniem polecam "wsparcie" Justyny! Od pierwszego kontaktu z nią wyczuwa się piękną aurę,a spokój i ciepło jakim jest obdarzona przez naturę szybko wysyła do przyszłej mamusi i dzidziusia;-)
8. Rekomendacja Anny
Justyna to cudowna, ciepła i życzliwa osoba. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i z czystym sumieniem mogę Ją polecić jako towarzyszkę podczas porodu.