Znajdź doulę

Wyczyść filtry

Znajdź doulę

Karolina Pająk

Oslo

Rodzaj wsparcia
Wsparcie w laktacji, Wsparcie w połogu, Wsparcie podczas porodu, Wsparcie w ciąży

Telefon
0047 98630985

Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karolina Pająk
O mnie
Jestem młodą doulą, edukatorką i terapeutką. Służę na ten moment głównie wsparciem natury fizycznej. Jestem terapeutką manualną, zajmuję się masażem klasycznym, Lomi Lomi oraz Rebozo oraz szkoleniem rodziców w temacie masażu Shantali, czyli masażu dla dziecka.
Jestem w trakcie pisania pracy naukowej na temat istoty edukacyjnej pracy doul, dzięki czemu mam nadzieję normalizować tę rolę społeczną publicznie.
Aktualnie korzystam z pełnowymiarowej edukacji w dwuletniej, norweskiej szkole dla doul w Oslo. Tam uczę się wsparcia poprzez techniki takie, jak Spinning Babies, joga w ciąży i około niej, akupresura, refleksologia, aromaterapia, muzykoterapia, ponadto uczę się praktyk związanych z wsparciem w laktacji, ale również w komunikacji oraz pomagam znaleźć najlepsze wsparcie natury medycznej dostępne w Norwegii umożliwiające poród najbardziej zbliżony do wymarzonego, domowy lub szpitalny.