Znajdź doulę

Wyczyść filtry

Znajdź doulę

Klara Osada

Kraków, Zielonki

Rodzaj wsparcia
Wsparcie w połogu, Wsparcie w ciąży

Telefon
666354432

Mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klara Osada
O mnie
Nazywam się Klara Osada i jestem Doulą. Moją misją jest pomoc Kobietom w przeżywaniu pięknej ciąży i połogu. Wierzę, że te doświadczenia mogą być dla Ciebie źródłem siły, a nie przykrym przeżyciem, które chciałabyś wyprzeć z pamięci.

Jestem żoną i mamą. Z wykształcenia jestem fizykiem, ale przez większość czasu pracowałam jako manager w korporacji, jednak po drodze zaczęła kiełkować w mojej głowie myśl, aby zacząć robić coś nowego. Coś pięknego i mającego znaczenie. Towarzyszyć kobiecie podczas jej macierzyńskiej drogi. W październiku 2018 roku ukończyłam szkolenie podstawowe i zostałam członkinią Stowarzyszenia Doula w Polsce. Od tego momentu rozwijam się jako Doula. W czerwcu 2019 roku uczestniczyłam w kursie Otulania Porodowego organizowanym przez Volhę Kuśmierską z Otulić Mamę. Jestem zafascynowana kulturą połogową.

Pomogę Ci w przygotowaniu się do porodu. Nauczę Cię jak radzić sobie z bólem porodowym i jak stworzyć plan porodu, tak aby pracował dla Ciebie. Prowadzę indywidualne kursy przygotowawcze do porodu, także w języku angielskim. Oferuję ciążowy, ralaksujący masaż rebozo oraz przygotowanie ceremoni otulenia przed porodem (the blessing way).
Nauczę Cię jak zaplanować połóg, pokażę co przygotować wcześniej, aby czas po nardzinach był pełen spokoju. Pomogę Ci w godnym przeżyciu połogu, służę wszelkim wsparciem w tym czasie. Na zakończenie połogu oferuję przeprowadzenie ceremoni otulenia poporodowego.

Jestem katoliczką, wiara jest podstawą mojego życia. Myślę, że kształtuje to etykę mojej pracy. Jestem osobą pogodną, radosną i spokojną. Macierzyństwo umocniło mnie, stało się źródłem mojej siły. Chciałabym i Tobie pomóc w początkach tej pięknej przygody.