Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów



 

 

Wielkopolskie

CERTYFIKOWANE DOULE:
                                                                                                                        WRÓĆ DO MAPKI
Marianna Szymarek, Poznań
tel. 694847774 mail: doula@szymarek.pl
doula.szymarek.pl


Alicja Nowaczyk, Poznań
tel. 660715059 mail: doulapoznan@onet.pl
www.doulapoznan.pl


DOULE NA STAŻU:
                                                                                                                                       

Natalia Marchewka - Bruscia, Gostyń
tel. 607155672 mail: natkarotka@poczta.onet.pl

Natalia Januchowska, Wągrowiec
tel. 605585130 mail: natalia.januchowska@gmail.com

Michalina Musiał, Poznań
tel. 791270258mail: michalina.musial.m@gmail.com


Natalia Mińska, Poznań
tel. 666314721 mail: kontakt@doulanatalia.pl

doule po szkoleniu podstawowym:
Debora Brychcy  debora.brychcy@gmail.com, Poznań
Anna Ignasiak ignasiak.anna@gmail.com, Śrem
Agata Jałoszyńska agata.jaloszynska@wp.pl, Rokietnica
Kaja Kiełbowska k.kajka@gmail.com, Poznań, Kórnik, Środa Wlkp.
Sonia Kotlarek sonia_zwawiak@o2.pl, Kiekrz
Magdalena Kośmicka mkosmicka@permo.pl, Dąbrówka
Inga Lewandowska ina.lewandowska@gmail.com, Poznań
Marta Mularczyk - Dubiel doula.wrzesnia@gmail.com, Września
Natalia Nowacka tuszkanin@gmail.com, Poznań
Justyna Sawicka justynasawicka2@o2.pl

Monika Sowińska-Sopot msopot@wp.pl, Rokietnica
Agnieszka Szczepanik agniecha.fm@interia.pl, Poznań
Alicja Szeloch alicjaszeloch@gmail.com, Swarzędz
Agnieszka Urbaniak urbaniak.a@outlook.com, Ostrów Wielkopolski, Kalisz
Patrycja Werbińska patrycja.werbinska@onet.pl, Poznań
Natalia Zimoń nataliazimon@gmail.com


© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org