Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów 
freshmail_logotyp
 

Jak zostać Doulą?

SZKOLENIE PODSTAWOWE
Doulowanie należy rozpocząć od szkolenia podstawowego. Można je odbyć w Stowarzyszeniu DOULA w Polsce lub w organizacji partnerskiej Stowarzyszenia, które prowadzi szkolenia zaaprobowane przez Stowarzyszenie DOULA w Polsce (w Polsce jest to Fundacja Rodzić po Ludzku). Tylko wtedy jest gwarancja pełnowartościowych zajęć prowadzonych przez doświadczone doule instruktorki i możliwość dołączenia do społeczności doul członkiń Stowarzyszenia oraz szansa na ropoczęcie stażu w celu zdobycia certyfikatu.
Szczegółowe informacje na temat szkoleń w zakładce "Szkolenia".

CZŁONKOSTWO w Stowarzyszeniu DOULA w Polsce
Warto zostać członkinią Stowarzyszenia DOULA w Polsce! Oprócz przywilejów, jakie daje członkostwo, można poznać inne doule, bardziej doświadczone i te, które rozpoczynają swoją przygodę z doulowaniem. Wspieramy się nawzajem i szkolimy na wielu płaszczyznach. Szczegóły w zakładce Członkostwo.

CERTYFIKAT
Szkolenie to dopiero początek, podstawa. Nasze Stowarzyszenie zakłada przejście przez doulę po szkoleniu procesu certyfikacyjnego, czyli stażu, wzorowanego na zachodnich standardach, uzupełnionego o polskie doświadczenia i potrzeby. Proces certyfikacji prowadzony jest pod opieką doświadczonej douli mentorki. Dążymy do tego, by certyfikowane doule Stowarzyszenia kojarzyły się z umiejętnościami, mądrością i wiedzą najnowszą i najwyższej jakości. Więcej informacji w zakładce Certyfikacja.

CO DALEJ?
Stowarzyszenie organizuje wartościowe konferencje członkowskie i tematyczne szkolenia zaawansowane. Warto brać w nich udział, jak również w wydarzeniach, które mają związek z szeroko pojętym macierzyństwem, rodzicielstwem. Tak naprawdę doula nigdy nie przestaje się uczyć i zdobywać doświadczenia!


© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org